Depozit Allstars S

Najdostupnejší depozit, ktorý otvára dvere do sveta investorov v drahých kovoch

Depozit Allstars S

Pre koho je depozit určený?
Najdostupnejší depozit, ktorý otvára dvere do sveta investorov v drahých kovoch úplne pre každého. Určený najmä pre ľudí, ktorí nemajú úspory, ale chcú si začať budovať rezervu na dôchodku, mať poistku na horšie časy alebo chcú zanechať niečo hodnotné svojim deťom po ich smrti. Taktiež výborná voľba sporenia pre Vaše dieťa alebo deti.

Za koľko treba mesačne nakupovať drahé kovy?
Je to na Vás. Odporúčame nakupovať drahé kovy za min. 30€ každý mesiac. Nezabudnite, že nie ste ničím viazaný. Jednoducho nakúpite za koľko budete mať. Dôležité je, že budete nakupovať každý mesiac a váha drahých kovov sa bude zväčšovať.

Ako dlho by som mal takto nakupovať drahé kovy?
Po celú dobu čo pracujete, celý Váš aktívny život, keďže to má byť Vaša poistka alebo cesta ako si zabezpečiť lepší dôchodok alebo lepší život pre Vaše deti. Ak to chcete pre Vaše dieťa, aby malo ľahší štart do života, tak zvyčajne rodičia sporia do jeho 18, drahé kovy predajú a následne prevezme depozit už dospelé dieťa a pokračuje v ďalších nákupoch drahých kovov pre budovanie vlastnej poistky alebo cesty ako si zabezpečiť lepší dôchodok. Depozit je možné prepnúť do vyššieho tarifu, kde má možnosť získať ešte výhodnejšie podmienky.

Aké ma čakajú poplatky?
Auvesta, ktorá zabezpečuje všetky transakcie, je transparentná nemecká spoločnosť, ktorá buduje moderné riešenia a poskytuje najlepšie možné ceny drahých kovov. Všetko niečo stojí, a aby sme Vám zabezpečili najlepšie možné služby a podmienky, pripravili sme pre Vás fér produkty.
Máme iba 2 poplatky:
- Celkový jednorazový poplatok za vytvorenia a správu depozitu (ážio) je v depozite S iba 300€. Po splatení ážia môžete nakupovať drahé kovy za najlepšiu možnú cenu a to bez DPH. Aj keď budete nakupovať drahé kovy 30 rokov, už žiadne iné poplatky za správu nebudete mať!
- Každý mesiac sa platí ešte 0,08% bez DPH z hodnoty kovov za uskladnenie a poistenie kovov. Nakupujete reálne fyzické zlato, ktorého uskladnenie niečo málo stojí. 0,08% je len pár centový alebo po rokoch eurový poplatok, ktorý sa Vám časom taktiež vráti zvyšovaním ceny drahých kovov. Ak si kovy pošlete domov, tento poplatok nemáte.
Depozit je nastavený na dlhodobé a pravidelné nakupovanie drahých kovov.

Na čo to ážio je?
Vďaka ážiu vieme ponúknuť bezkonkurenčné služby a následne najlepšiu cenu za drahé kovy. Vieme, že niektoré firmy ážio nemajú, ale z dlhodobého hľadiska je lepšie zaplatiť jedno ážio a potom mať dlhodobo celý život lepšiu cenu za drahé kovy.

Aké drahé kovy môžem nakupovať?
Nakupuje sa zlato (999,9), striebro (999,0), platina (999,5) alebo paládium (999,5). Vo Vašom účte si nastavíte čo chcete nakupovať a v akom podiely.

Keď si kúpim zlato a potom by som chcel napríklad radšej striebro?
Nie je problém. Pomocou funkcie SWITCH môžete zakúpené kovy medzi sebou vymieňať. Všetko online cez Váš mobil.

Kde je moje zlato uskladnené?
Uskladnenie vykonávajú výhradne vysoko špecializované spoločnosti v trezoroch s vysokým zabezpečením - Brinks, Prosegur a Loomis. Vaše drahé kovy sú v trezore poistené proti vlámaniu, lúpeži a požiaru vždy v plnej výške. Skladovacie miesta: Zurich (Švajčiarsko)
Londýn (Veľká Británia)
Frankfurt nad Mohanom (Nemecko)
Mníchov (Nemecko)
Singapur (Singapur).

Môžem si drahé kovy poslať domov?
Áno, samozrejme. Zlato od 1g (1g bez poplatku za vyformovanie), striebro od 50g (5kg bez poplatku za vyformovanie), platina od 1g (100g bez poplatku za vyformovanie), paládium od 1g (100g bez poplatku za vyformovanie).

Ako mám začať?
Kliknite na tlačidlo OTVORIŤ DEPOZIT. Všetko vybavíte online a za pár minút sa z Vás stane investor v drahých kovoch. Ak máte otázky, napíšte nám. Sme tu pre Vás.

Otvoriť depozit

Cena kovov v sporiacich programoch

Cena kovov

21.7.2022

Nakupujte rýdze 1g zlaté odliatky za zvýhodnenú cenu od 59,18 €/g.