Ako začať

Otvorenie depozitu je rýchle, ľahké a bezpečné

Chcem nakupovať zlato, striebro a iné drahé kovy

Ako začať? Nie je to zložité

Začíname

Stačí si vytvoriť účet. Môžete tak urobiť cez mobilnú aplikáciu alebo webový formulár. Postupujte podľa krokov. V prípade potreby sme tu pre Vás. Napíšte nám. AllStars poskytuje ľuďom z celého sveta prístup na profesionálny trh drahých kovov. Pri nákupe, predaji a skladovaní fyzických drahých kovov môžete využívať najlepšie ceny na trhu. Všetko je online - nákup, predaj, správa... je to rýchle, ľahké a bezpečné. Vďaka moderným technológiám a excelentným službám môže nakupovať drahé kovy každý, kto má odhodlanie zabezpečiť si ochranu budúcnosti.

Účet cez mobilnú aplikáciu

Moderný spôsob nákupu, predaja a správy Vašich drahých kovov vždy po ruke. Začnite stiahnutím si mobilnej aplikácie a vytvorte si účet. Po skončení registrácie máte k dispozícii profesionálny trh drahých kovov.
google play icon apple store icon

Účet cez webový formulár

Ak Vám nevyhovuje mobilná aplikácia, tak si môžete vytvoriť účet cez webový formulár. Jednoducho vyplníte osobné údaje, vyberiete si tarifu a už Vám nič nebude brániť vlastniť svoje drahé kovy. Nákup, predaj a správa Vašich drahých kovov sa realizuje cez webový prehľadávač po prihlásení sa do Vášho účtu.

REGISTRÁCIA CEZ FORMULÁR

Vitajte v rodine ALL STARS

Blahoželáme! Máte vytvorený Allstars účet. Už Vám nič nebráni mať svoj život pevne v rukách. Ak máte úspory, ktoré dlhodobo ležia v banke na účte, je najvyšší čas ich presunúť do drahých kovov. Následne každý mesiac použite 5-10% z mesačného príjmu na ďalší nákup drahých kovov.

Rýchlo, jednoducho a bezpečne

Proces registracie cez mobilnú aplikáciu ALLSTARS

1. krok

Kliknite na tlačidlo Registrovať

2. krok

Zadajte ID: 30177-10 a kliknite na tlačidlo Ďalej

3. krok

Zadajte do políčka Vaše mobilné číslo.

4. krok

Vyplňte formulár a kliknite na tlačidlo Ďalej

5. krok

Bol Vám zaslaný potvrdzujúci e-mail, v ktorom nájdete aktivačný kód. Zadajte ho do políčok a kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

6. krok

Vyberte si depozit (tarif), ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Keď neviete aký, napíšte nám.

7. krok

Odsúhlaste obchodné podmienky kliknutím na krížiky.

8. krok

Kliknite na tlačidlo Objednávka podliehajúca úhrade - prijatie a uloženie. Účet je pripravený. Bude Vás kontaktovať oddelenie podpory.