Ako začať

Otvorenie depozitu je rýchle, ľahké a bezpečné

Ako začať

Nakupovať zlato, striebro a iné drahé kovy

Stiahnite si aplikáciu

AllStars poskytuje ľuďom z celého sveta prístup na profesionálny trh drahých kovov. Pri nákupe, predaji a skladovaní fyzických kovov môžete využívať najlepšie ceny. Všetko je online - nákup, predaj, správa... je to rýchle, ľahké a bezpečné.
google play icon apple store icon

Vytvorte si účet

Po inštalácii aplikácie AU Allstars si ju otvorte a vytvorte si Váš osobný AllStars účet, ktorý Vám otvorí dvere sveta investorov s drahými kovmi. Zadajte Sponzor ID 30177-10 a pokračujte podľa pokynov.

Nakupujte drahé kovy

Blahoželáme! Máte vytvorený Allstars účet. Už Vám nič nebráni mať svoj život pevne v rukách. Ak máte úspory, ktoré dlhodobo ležia v banke na účte, je najvyšší čas ich presunúť do drahých kovov. Následne každý mesiac nakupujte koľko sa Vám bude dať. Čím viac sa Vám podarí nakúpiť, tým lepšie pre Vašu budúcnosť alebo Vašich detí.

Rýchlo, jednoducho a bezpečne

Proces registracie

1. krok

Kliknite na tlačidlo Registrovať

2. krok

Zadajte ID: 30177-10 a kliknite na tlačidlo Ďalej

3. krok

Zadajte do políčka Vaše mobilné číslo.

4. krok

Vyplňte formulár a kliknite na tlačidlo Ďalej

5. krok

Bol Vám zaslaný potvrdzujúci e-mail, v ktorom nájdete aktivačný kód. Zadajte ho do políčok a kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

6. krok

Vyberte si depozit (tarif), ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Keď neviete aký, napíšte nám.

7. krok

Odsúhlaste obchodné podmienky kliknutím na krížiky.

8. krok

Kliknite na tlačidlo Objednávka podliehajúca úhrade - prijatie a uloženie. Účet je pripravený. Bude Vás kontaktovať oddelenie podpory.